Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Usługi porządkowe dostosowane dla każdego

Sprzątanie biur

W czystym i zadbanym biurze praca staje się przyjemniejsza, a schuldne pomieszczenia stają się wizytówką firmy i wzbudzają zaufanie kontrahentów. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biurowców we Wrocławiu i okolicy

Sprzątanie domków i pensjonatów

Nic tak nie przmawia do gości jak czyste i schludne pensjonaty czy domki letniskowe, dlatego jeżeli chcesz, by klienci wrócili do Ciebie na kolejne wakacje, skorzytaj z naszych profesjlonalnych usług sprzątania.

Usługi sprzątania

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy, wyposażeni w profesjonalną odzież robocza, wysokiej jakości sprzęt i środki jest w stanie utrzymywać państwa obiekt w czystości 365 dni w roku, a zakres usług jest bardzo szeroki, określany indywidualnie do potrzeb klienta.

Sprzątanie budowlane

Oferujemy szeroko rozumiane sprzątanie budowlane oraz pobudlowane, które dotyczy utrzymywania porządku zarówno nowych budynków jak i obiektów po każdej budowie lub remoncie.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy kompleksowe utryzmywanie porządku na terenie wspólnot mieszkaniowych, począwszy od wind i klatek schodowych, a skończywszy na terenach zielonych i placach zabaw. Zamiast organizować dyżury wśród mieszkańców skontaktuj się z nami.

Sprzątanie mieszkań i domów

Lubisz porządek, ale nigdy nie masz czasu sprzątać? to nie problem, oferujemy regularne i rzetelne sprzątanie zarówno całych domówch jak i pojedynczych mieszkań, dzięki czemu będziesz mógł przyjemnie spędzić wolny czas w czystym pomieszczeniu.

Zakres usług

W rzeczywistości to klient określa zakres usług wykonywanych przez nas prac porządkowych, naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów jakości oraz satysfakcja klienta.

Oszczędność czasu

Wolny czas wykorzytaj na przyjemności, a my zadbamy o Twój porządek.

Minimum formalności

Maksimum satysfakcji - minimum formalności, naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, zamiast wypełniać dokumenty, zacznijmy w końcu sprzątać Twoje mieszkanie.

Gwarancja pracownika

Jakość to podstawa, więc każdy klient dostaje gwarancję na poziom wykonywanych usług, każde uwagi wykorzytamy jako cenne wskazówki, a nasi pracownicy zadbają o to, żeby klient był zadowolony.