Sprzątamy dla Ciebie

Zobacz ofertę

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, której priorytetem jest sprzątanie na najwyższym poziomie. To właśnie jakość usług wyróżnia nas na bardzo konkurencyjnym rynku w takim mieście jak Wrocław. Naszym celem jest utrzymywanie porządku w firmach, biurach i lokalach użytkowych, mieszkaniach i domach klientów indywidualnych. Działamy na terenie całego Wrocławia oraz okolic. Współpraca z nami gwarantuje naszym klientom gwarancję czystości w biurze lub mieszkaniu, wybór dogodnych dla siebie godzin sprzątania, minimalizacja kosztów związanych zatrudnieniem własnych pracowników odpowiedzialnych za sprzątanie, wystawienie faktury VAT za świadczone usługi.

Co nas wyróżnia?

Gwarantujemy, iż nasi pracownicy wykonają każde zlecenie z należytą starannością i dokładnością, dostosowując zakres usług porządkowych i częstotliwość sprzątania do oczekiwań klientów. Mamy do dyspozycji najlepszej jakości sprzęt oraz produkty, które są w pełni bezpieczne dla otoczenia klienta oraz środowiska. Cechuje nas najwyższy poziom oferowanych usług, osobisty nadzór menedżera nad każdym zleceniem oraz atrakcyjna cena.

Indywidualna oferta

Dostosowanie zakresu usług porządkowych i częstotliwość sprzątania do oczekiwań klientów

Wysokiej jakości sprzęt

Produkty w pełni bezpieczne dla otoczenia klienta oraz środowiska

Kontrola jakości

Osobisty nadzór menedżera nad każdym zleceniem

Szukasz pracy?

Chcesz uczestniczyć w naszym projekcie oraz dołączyć do ekipy? nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierziemy coś co usatysfakcjonuje obie strony.

Szukasz ekipy sprzątającej?

Nasz profesjonalnie przeszkolony personel z pewnością spełni wszystkie wymagania klientów. Zakres danego zlecenia jest dostosowywany na podstawie powierzchni oraz czasu sprzątania. Zdajemy sobie sprawę jak ważne utrzymanie porządku, dlatego każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje, aby wykonywać swoją prace na najwyższym poziomie.

Współpracujemy

Pomimo krótkiego stażu na wrocławskim rynku zaufało nam wiele firm, z którymi współpraca trwa do dnia dzisiejszego.