Nie sprzedajemy kota w worku

Bezpieczne i pewne zatrudnienie z crewio

Zobacz oferty pracy

Praca stała

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest stabilna praca, dlatego oferujemy wykwalifikowaną kadrę, która będzie spełniać oczekiwania naszych kontrahentów. Umowa o pracę, zlecenie, dzieło – to Ty ustalasz warunki współpracy.

Praca zdalna

Jesteś specjalistą, który ceni sobie spokój oraz domowe zacisze? Jeśli tak jest to idealna forma pracy dla Ciebie. Nie wychodząc z domu dajemy Ci możliwość zarabiania pieniędzy oraz realizowanie wyznaczonych zadań. Na tej formie pracy korzysta zarówno pracodawca jak i pracownik, Ten pierwszy dlatego, że ma niższe koszty utrzymania firmy, bo jego ludzie pracując siedząc w swoich domach. Korzyścią pracownika jest z kolei oszczędność czasu

Praca sezonowa

Nie masz planów na wakacje? Skorzystaj z możliwości pracy sezonowej. Ryzykując nie wiele można naprawdę dużo zyskać. Gwarantowana praca, szkolenia i kursy oraz zapewniona logistyka to tylko niektóre kwestie dzięki, którym będziesz mógł zdobywać cenne doświadczenie w swojej pierwszej pracy.

Praca za granicą

Nasza działalność wykracza także poza granice Polski, dzięki kooperacji z naszymi partnerami w Niemczech proponujemy atrakcyjne oferty pracy za zachodnią granica. Po spełnieniu odpowiednich warunków dajemy naszym pracownikom szanse wyższych zarobków w krajach Unii Europejskiej zapewniając jednocześnie profesjonalną opiekę i wsparcie.

Praca dorywcza

Studiujesz i jednocześnie chciałbyś nabyć cenne doświadczenie? Praca dorywcza to idealny sposób aby zarobić dodatkowe pieniądze. To Ty ustalasz sobie grafik według, którego chciałbyś pracować, a naszym zadaniem jest dostosowanie Twoich potrzeb do wymagań pracodawcy. Oferujemy możliwość pracy wielozmianowej oraz weekendowej, wszystko zależy od Twoich możliwości oraz elastyczności.

Jak to robimy?

Jesteśmy świadomi, że jakość wykonywanej pracy oraz zaangażowanie naszych pracowników decyduje o efektywnej działalności przedsiębiorstwa. Gwarantujemy całodobowe wsparcie dla naszych kontrahentów, troszczymy się o odpowiednie warunki pracy oraz jej komfort. Pracownicy dostarczani są terminowo, wszystkie formalności zostają na naszej głowie. Do Ciebie należy jedynie zadzwonić bądź napisać, kogo potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz naszej pomocy? Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób kontaktu z nami.

Formalności zostaw nam

Nie trać czasu na formalności związane z zatrudnieniem, my zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Możesz na nas liczyć

Zaufaj nam, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

45

pracodawców

200+

miejsc pracy

120+

zatrudnionych

Aplikuj dziś!

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy aplikuj już dziś!