Zobacz w czym możemy ci pomóc...

Zobacz certyfikat

praca tymczasowa

Praca tymczasowa ma na celu optymalizację zatrudnienia w aspekcie potrzeb przedsiębiorstwa w danej chwili. Jeżeli potrzebujesz wsparcia ze względu na tymczasowy natłok pracy, rotację pracowników lub urlopu to opcja idealna dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki tej opcji zyskasz oszczędność czasu i pieniędzy oraz całkowity komfort.

wynajem pracowniczy

Pilnie potrzebujesz pomocy? Wynajmij naszego pracownika! Wykwalifikowani specjaliści w każdej chwili są do Twojej dyspozycji. W naszej kwestii pozostaną takie sprawy jak np. naliczanie wynagrodzeń, a Ty zaoszczędzisz czas i unikniesz zbędnych formalności.

rekrutacja

W naszej firmie nic nie dzieje się z przypadku, odnosi się to również do zatrudnianych pracowników. Każdy kandydat przechodzi przez określony proces selekcji, którego celem jest wyłonienie wykwalifikowanych osób, którzy będą spełniać oczekiwania naszych kontrahentów.

Masz wiele opcji

To Ty decydujesz w jakiej formie zatrudnisz pracownika, do wyboru masz następujące opcje:

1.
Pracownik na próbe

Obawiasz się, że któryś pracownik może nie sprostać stawianym mu zadaniom? Przetestuj go! Jako jedyni dajemy naszym kontrahentom możliwość sprawdzenia konkretnego pracownika pod względem kwalifikacji. Po okresie próbnym to Ty zdecydujesz czy chcesz korzystać z usług konkretnej osoby czy nie. Jeżeli tak, podpiszemy umowę, jeżeli nie – zaproponujemy wszystkie możliwe alternatywy aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Jest to doskonała opcja dla firm, które mają dość ciągłej rotacji pracowników i nie mogą sobie pozwolić na kolejne błędy podczas rekrutacji.

2.
Pracowniczy abonament

Stała stawka bez względu na czas pracy oraz ilość pracowników? U Nas to możliwe! Pracowniczy abonament to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, która chcą zagwarantować sobie wykwalifikowany personel minimalizując tym samym koszty związane z zatrudnieniem. Miesięczna opłata uzależniona od ilości potrzebnych rąk do pracy, więc tak naprawdę to Ty ustalasz ile będzie Cię to kosztowało.

3.
Pracownik na stałe

Interesuje Cię długofalowa współpraca? Bez problemu pomożemy Ci znaleźć pracownika na stałe, a Ty oszczędzisz swój cenny czas.

Jeżeli zainteresowała Cię któraś forma współpracy polecamy wypełnienie formularza:

formularz

Oszczędność czasu

Nie trać czasu na rekrutację, skup się na swoim biznesie, my zrobimy to za Ciebie.

Minimum formalności

Robota papierkowa to nasza kwestia, do Ciebie należy jedynie kontakt z nami, a my zajmiemy się resztą.

Gwarancja pracownika

Inni już nam zaufali, bądź następny, a gwrantujemy, że będziesz zadowolony.